« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Επόμενα » 

Αγροτικός Αστέρας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-1
Αγροτικός Αστέρας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-1
Μ.Αλέξανδρος - Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου 0-4
Μ.Αλέξανδρος - Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου 0-4
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής 1-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής 1-3
Αγροτικός Αστέρας - Ατρόμητος Αθηνών 0-5
Αγροτικός Αστέρας - Ατρόμητος Αθηνών 0-5
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-0
ΑΕ Ευόσμου - Ιάσων Αυγής 0-0
ΑΕ Ευόσμου - Ιάσων Αυγής 0-0
Άγιος Νικόλαος/Joga Bonito - Άρης Θεσσαλονίκης 2007 0-12
Άγιος Νικόλαος/Joga Bonito - Άρης Θεσσαλονίκης 2007 0-12
ΑΟ Παύλος Μελάς | Κοπή βασιλόπιτας 2020
ΑΟ Παύλος Μελάς | Κοπή βασιλόπιτας 2020
Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας - Ανθεμούς Γαλάτιστας 2-1
Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας - Ανθεμούς Γαλάτιστας 2-1
Ετήσια γιορτή ΕΠΣ Μακεδονίας 2020
Ετήσια γιορτή ΕΠΣ Μακεδονίας 2020
Ελλήσποντος Κριθιάς - Νέστωρ Όσσας 2-2
Ελλήσποντος Κριθιάς - Νέστωρ Όσσας 2-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-2
Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός 1-0
Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός 1-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 3-1
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 3-1
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός [Volley League γυναικών) 3-0
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός [Volley League γυναικών) 3-0
Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου 3-1
Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου 3-1
Βασίλης Καλλιάκης | ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Βασίλης Καλλιάκης | ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Νίκη Ευκαρπίας - Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2
Νίκη Ευκαρπίας - Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2
Μάνθος Πλατάκης | Νίκη Ευκαρπίας
Μάνθος Πλατάκης | Νίκη Ευκαρπίας
Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη 4-4
Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη 4-4
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-4
Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-4
Άγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου 1-1
Άγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου 1-1
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου 1-5
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου 1-5
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 3-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 3-1
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Εθνικός Σοχού 0-1
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Εθνικός Σοχού 0-1
Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών 0-0
Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών 0-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας 1-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας 1-1
Κοπή πίτας γυναικείου τμήματος ποδοσφαίρου Αγροτικού Αστέρα
Κοπή πίτας γυναικείου τμήματος ποδοσφαίρου Αγροτικού Αστέρα
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 (πέν: 4-5)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 (πέν: 4-5)
Ιάσων Αυγής 2019-20
Ιάσων Αυγής 2019-20
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΣ Φλώρινα 1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΣ Φλώρινα 1-0
Μακεδονικός - Αστραπή Μεσοποταμιάς 5-0
Μακεδονικός - Αστραπή Μεσοποταμιάς 5-0
Αγροτικός Αστέρας - Εδεσσαϊκός 2-2
Αγροτικός Αστέρας - Εδεσσαϊκός 2-2
Ακρίτες Συκεών - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-0
Ακρίτες Συκεών - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-0
Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου 1-1
Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου 1-1
Ερμής Μηχανιώνας - Νέοι Αγ.Γεωργίου 3-0
Ερμής Μηχανιώνας - Νέοι Αγ.Γεωργίου 3-0
ΑΟ Καρδίας - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-2
ΑΟ Καρδίας - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-2
AO Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0
AO Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής 2-3
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής 2-3
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Ευόσμου 1-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Ευόσμου 1-2
Ομόνοια Σίνδου - Φοίνικας Πολίχνης 1-2
Ομόνοια Σίνδου - Φοίνικας Πολίχνης 1-2
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αλμωπός Αριδαίας 1-0
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-0
Μακεδονικός - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0
Μακεδονικός - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-1
Ιωνικός - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-4
Ιωνικός - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-4
Μαγνησιακός Ιωνίας - Ακρίτες Συκεών 1-2
Μαγνησιακός Ιωνίας - Ακρίτες Συκεών 1-2
Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας 8-0
Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας 8-0
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου 6-1
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND