LIVE  1/11/2020   Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός
 SPORT  Πανδραμαϊκός - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αετός Βαρβάρας 2-1
 SPORT  Εδεσσαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
 SPORT  ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Μακεδονικός 0-3
 SPORT  Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής 0-4
 SPORT  ΠΑΟ Νέων Επιβατών (ΠΑΟΝΕ) - Αναγέννηση Επανομής 1-2
 SPORT  Κεραυνός Αγ.Παύλου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-2 (πεν:3-4)
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
 SPORT  Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Συκεών 3-0
 SPORT  Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
 SPORT  Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-4
   Το εθνικό και φιλανθρωπικό έργο των τριών ιστορικών ποντιακών σωματείων.
 SPORT  ΑΕ Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-3
 SPORT  Εθνικός Σοχού - Ορφέας Ξάνθης 2-2
 SPORT  Ατρόμητος Αγ.Παρασκευής - Αχιλλέας Περαίας 1-0
 SPORT  Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Αετός Βασιλικών 1-4
 SPORT  ΑΕ Ευόσμου - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0
 SPORT  ΙΕΚ Δέλτα 360 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-1
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μακεδονικός 2-1
 SPORT  Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-2
 SPORT  Ακρίτες Συκεών - Κανονιέρηδες 5-0
 SPORT  Νίκη Πολυγύρου - ΑΟ Χανιώτης 6-1
 SPORT  Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2
 SPORT  VOLLEYLEAGUE Γυναικών | ΠΑΟΚ - Θέτις Βούλας 3-0
 SPORT  Χειροσφαίριση γυναικών | ΠΑΟΚ MATECO - ΑΕΣΧ Πυλαίας 43-22
 SPORT  Καλαθοσφαίριση γυναικών | ΠΑΟΚ ΚΥΑΝΑ - Παναθηναϊκός 76-72
 SPORT  Αγροτικός Αστέρας- Αετός Βαρβάρας 2-0
 SPORT  ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγ.Παυλου 2-3
 SPORT  ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εδεσσαϊκός 3-0
 SPORT  Τελικός Κυπέλλου Παλαιμάχων ΕΠΣ Μακεδονίας 2019-20 | Ούλωφ Πάλμε - Μενεμένη 4-3
 SPORT  Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μετεώρων 1-2 (Φάσεις)
 SPORT  ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-2
 SPORT  Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-2
 SPORT  Νέστωρ 'Οσσας - Θύελλα Περιστερώνας 1-4
 SPORT  ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Καμπανιακός 1-2
 SPORT  Μακεδονικός Λητής - Ακρίτες Συκεών 0-0 (πέν 3-5)
 SPORT  Δόξα Ασσήρου - Ιάσων Αυγής 1-3
 SPORT  Δόξα Αγ Παύλου - Κανονιέρηδες 1-1 (πέν 2-3)
 SPORT  Εθνικός Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-2
 SPORT  ΑΕ Φιλύρου - ΑΕ Πυλαίας 3-3 (πέν 3-5)
 SPORT  Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου 1-1
 SPORT  Δόξα Περιβολακίου - Εθνικός Λαγυνών 1-1
 SPORT  Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1
 SPORT  Αστέρας - Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών 1-4
 SPORT  ΑΕ Αμπελοκήπων-Εθνικός Σοχού 1-1
 SPORT  ΙΕΚ Δέλτα 360 - Μαραθώνας 3-0
 SPORT  Ένωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών 2-3
 SPORT  ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - ΑΣ Νεάπολης 3-2
 SPORT  Ομόνοια Σταυρούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-1
 SPORT  ΠΑΟΚ - ΑΟΚ Φαίαξ Κέρκυρας (Premier Χειροσφαίριση Ανδρών)
 SPORT  Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών 0-0
 SPORT  Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας - Δόξα Περιβολακίου 1-3
 SPORT  Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ρετζικίου 2-1
 SPORT  Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 1-1
 SPORT  Ακαδημία Ζάχου - ΑΟ Θράκης 1-1
 SPORT  Ομόνοια Σίνδου - Ακαδημία Γ.Κούδας 0-2
 SPORT  Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονία Ευκαρπίας 7-0
 SPORT  Κεραυνός Αγ.Παύλου - Εθνικός Αστέρας 4-1
 SPORT  Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-2
 SPORT  Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-2
 SPORT  Καμπανιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 5-1
 SPORT  ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-2
 SPORT  Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-3
 SPORT  Σμυρναϊκός Βαθυλάκου - Κανονιέρηδες 4-4
 SPORT  Ελλήσποντος Κριθιάς - Εθνικός Λαγυνων 1-1
 SPORT  Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 4-0
 SPORT  Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 3-1
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Εθνικός Σοχού 0-0
 SPORT  Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής 2-1
 SPORT  ΑΕ Πυλαίας - ΑΟ Καρδίας 4-1
 SPORT  ΑΕ Κρήνης - Άγιος Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-2
 SPORT  Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη - Αστέρας Ραιδεστού 2-3
 SPORT  ΙΕΚ Δέλτα 360 - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-2
 SPORT  ΑΟ Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής 0-2
 SPORT  Αγροτικός Αστέρας - Δίας Δίου 1-1
 SPORT  ΕΠΣ Μακεδονίας | Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-5
 SPORT  ΕΠΣ Μακεδονίας | Κλήρωση 2ης και 3ης φάσης κυπέλλου & πρωταθλημάτων
 SPORT  Νίκη Ευκαρπίας - Μακεδονικός Γέφυρας 5-0
 SPORT  Αναγέννηση Καλοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
 SPORT  ΠΑΟΝΕ - ΑΕ Κρήνης 5-0
 SPORT  Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Αμπελοκήπων 6-1
 SPORT  Ελπίδα Τούμπας - Δόξα Τούμπας 1-1
 SPORT  Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 3-1
 SPORT  Ομόνοια Σταυρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολης 0-0
 SPORT  Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0
 SPORT  ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη - Δόξα Πενταλόφου 0-2
 SPORT  Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου 0-1
 SPORT  Δόξα Περιβολακίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-4
 SPORT  ΓΣ Ηλιούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1-0
 SPORT  Κανονιέρηδες - Ελευθεριακός 4-1
 SPORT  Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 2-4
 SPORT  Καμπανιακός - Αίας Ευόσμου 1-0
 SPORT  Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Πυλαίας 2-1
 SPORT  Ιάσων Αυγής - Μακεδονικός Ασκού 7-0
 SPORT  Δόξα Ασσήρου - Νίκη Ηρακλείου 5-0
 SPORT  ΑΟ Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 3-1
 SPORT  Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη 3-0
 SPORT  Ατρόμητος Τριαδίου - Αστέρας Ραιδεστού 1-2
 SPORT  Νίκη Ευκαρπίας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης 2-2
   Εύξεινος Λέσχη | Παρουσίαση προγράμματος «αναβίωσης» του θεσμού του λαϊκού πανεπιστημίου