«Οι Μεγάλοι Κομνηνοί της Τραπεζούντας και οι Βαγρατίδες της Ιβηρίας (Γεωργίας), 13ος – 15ος αιών.»
   «Μακεδονία και Προσφυγικός Ελληνισμός (1913-1930). Η περίπτωση των προσφύγων της Θεσσαλονίκης»
 SPORT  Ο Στέφανος Κρεμέζης μιλάει για το σεμινάριο και δίνει απαντήσεις
   «Η Δημοκρατία του Πόντου»
   «Η Γενοκτονία των χριστιανικών πληθυσμών της Οθωμανικής Αυτοκρατορίας: Λόγοι ασφάλειάς της ή προμελετημένο σχέδιο;».
 SPORT  ΠΑΟΚ - Μπενφίκα (Γ) Συνέντευξη τύπου
 SPORT  ΠΑΟΚ - Μπενφίκα 1-3
   «Οι πολιτικές δυνάμεις και το Ποντιακό Ζήτημα (1917-2020)». Εισηγητής κ. Βλάσης Αγτζίδης, Δρ. Σύγχρονης Ιστορίας Α.Π.Θ.
 SPORT  Πανδραμαϊκός - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αετός Βαρβάρας 2-1
 SPORT  Εδεσσαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
 SPORT  ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Μακεδονικός 0-3
 SPORT  Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής 0-4
 SPORT  ΠΑΟ Νέων Επιβατών (ΠΑΟΝΕ) - Αναγέννηση Επανομής 1-2
 SPORT  Κεραυνός Αγ.Παύλου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-2 (πεν:3-4)
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
 SPORT  Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Συκεών 3-0
 SPORT  Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
 SPORT  Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-4
   Το εθνικό και φιλανθρωπικό έργο των τριών ιστορικών ποντιακών σωματείων.
 SPORT  ΑΕ Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-3
 SPORT  Εθνικός Σοχού - Ορφέας Ξάνθης 2-2
 SPORT  Ατρόμητος Αγ.Παρασκευής - Αχιλλέας Περαίας 1-0
 SPORT  Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Αετός Βασιλικών 1-4
 SPORT  ΑΕ Ευόσμου - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0
 SPORT  ΙΕΚ Δέλτα 360 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-1
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μακεδονικός 2-1
 SPORT  Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-2
 SPORT  Ακρίτες Συκεών - Κανονιέρηδες 5-0
 SPORT  Νίκη Πολυγύρου - ΑΟ Χανιώτης 6-1
 SPORT  Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2
 SPORT  VOLLEYLEAGUE Γυναικών | ΠΑΟΚ - Θέτις Βούλας 3-0
 SPORT  Χειροσφαίριση γυναικών | ΠΑΟΚ MATECO - ΑΕΣΧ Πυλαίας 43-22
 SPORT  Καλαθοσφαίριση γυναικών | ΠΑΟΚ ΚΥΑΝΑ - Παναθηναϊκός 76-72
 SPORT  Αγροτικός Αστέρας- Αετός Βαρβάρας 2-0
 SPORT  ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγ.Παυλου 2-3
 SPORT  ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εδεσσαϊκός 3-0
 SPORT  Τελικός Κυπέλλου Παλαιμάχων ΕΠΣ Μακεδονίας 2019-20 | Ούλωφ Πάλμε - Μενεμένη 4-3
 SPORT  Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μετεώρων 1-2 (Φάσεις)
 SPORT  ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-2
 SPORT  Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-2
 SPORT  Νέστωρ 'Οσσας - Θύελλα Περιστερώνας 1-4
 SPORT  ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Καμπανιακός 1-2
 SPORT  Μακεδονικός Λητής - Ακρίτες Συκεών 0-0 (πέν 3-5)
 SPORT  Δόξα Ασσήρου - Ιάσων Αυγής 1-3
 SPORT  Δόξα Αγ Παύλου - Κανονιέρηδες 1-1 (πέν 2-3)
 SPORT  Εθνικός Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-2
 SPORT  ΑΕ Φιλύρου - ΑΕ Πυλαίας 3-3 (πέν 3-5)
 SPORT  Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου 1-1
 SPORT  Δόξα Περιβολακίου - Εθνικός Λαγυνών 1-1
 SPORT  Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1
 SPORT  Αστέρας - Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών 1-4
 SPORT  ΑΕ Αμπελοκήπων-Εθνικός Σοχού 1-1
 SPORT  ΙΕΚ Δέλτα 360 - Μαραθώνας 3-0
 SPORT  Ένωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών 2-3
 SPORT  ΠΑΟΚ - ΑΟΚ Φαίαξ Κέρκυρας (Premier Χειροσφαίριση Ανδρών)
 SPORT  Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών 0-0
 SPORT  Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-2