« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Επόμενα » 

Εδεσσαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
Εδεσσαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2
Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-4
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-4
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Αετός Βασιλικών 1-4
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Αετός Βασιλικών 1-4
Ατρόμητος Αγ.Παρασκευής - Αχιλλέας Περαίας 1-0
Ατρόμητος Αγ.Παρασκευής - Αχιλλέας Περαίας 1-0
Εθνικός Σοχού - Ορφέας Ξάνθης 2-2
Εθνικός Σοχού - Ορφέας Ξάνθης 2-2
ΑΕ Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-3
ΑΕ Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-3
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-2 (πεν:3-4)
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-2 (πεν:3-4)
ΠΑΟ Νέων Επιβατών (ΠΑΟΝΕ) - Αναγέννηση Επανομής 1-2
ΠΑΟ Νέων Επιβατών (ΠΑΟΝΕ) - Αναγέννηση Επανομής 1-2
Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής 0-4
Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής 0-4
ΑΕ Ευόσμου - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0
ΑΕ Ευόσμου - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εδεσσαϊκός 3-0
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εδεσσαϊκός 3-0
Ακρίτες Συκεών - Κανονιέρηδες 5-0
Ακρίτες Συκεών - Κανονιέρηδες 5-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μακεδονικός 2-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μακεδονικός 2-1
ΙΕΚ Δέλτα 360 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-1
ΙΕΚ Δέλτα 360 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-2
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-2
Χειροσφαίριση γυναικών | ΠΑΟΚ MATECO - ΑΕΣΧ Πυλαίας 43-22
Χειροσφαίριση γυναικών | ΠΑΟΚ MATECO - ΑΕΣΧ Πυλαίας 43-22
VOLLEYLEAGUE Γυναικών | ΠΑΟΚ - Θέτις Βούλας 3-0
VOLLEYLEAGUE Γυναικών | ΠΑΟΚ - Θέτις Βούλας 3-0
Καλαθοσφαίριση γυναικών | ΠΑΟΚ ΚΥΑΝΑ - Παναθηναϊκός 76-72
Καλαθοσφαίριση γυναικών | ΠΑΟΚ ΚΥΑΝΑ - Παναθηναϊκός 76-72
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
Νίκη Πολυγύρου - ΑΟ Χανιώτης 6-1
Νίκη Πολυγύρου - ΑΟ Χανιώτης 6-1
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Συκεών 3-0
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Συκεών 3-0
Τελικός Κυπέλλου Παλαιμάχων ΕΠΣ Μακεδονίας 2019-20 | Ούλωφ Πάλμε - Μενεμένη 4-3
Τελικός Κυπέλλου Παλαιμάχων ΕΠΣ Μακεδονίας 2019-20 | Ούλωφ Πάλμε - Μενεμένη 4-3
ΙΕΚ Δέλτα 360 - Μαραθώνας 3-0
ΙΕΚ Δέλτα 360 - Μαραθώνας 3-0
ΑΕ Αμπελοκήπων-Εθνικός Σοχού 1-1
ΑΕ Αμπελοκήπων-Εθνικός Σοχού 1-1
Νέστωρ 'Οσσας - Θύελλα Περιστερώνας 1-4
Νέστωρ 'Οσσας - Θύελλα Περιστερώνας 1-4
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-2
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-2
Μακεδονικός Λητής - Ακρίτες Συκεών 0-0 (πέν 3-5)
Μακεδονικός Λητής - Ακρίτες Συκεών 0-0 (πέν 3-5)
ΠΑΟΚ - ΑΟΚ Φαίαξ Κέρκυρας (Premier Χειροσφαίριση Ανδρών)
ΠΑΟΚ - ΑΟΚ Φαίαξ Κέρκυρας (Premier Χειροσφαίριση Ανδρών)
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-2
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-2
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγ.Παυλου 2-3
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγ.Παυλου 2-3
Αγροτικός Αστέρας- Αετός Βαρβάρας 2-0
Αγροτικός Αστέρας- Αετός Βαρβάρας 2-0
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου 1-1
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου 1-1
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Καμπανιακός 1-2
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Καμπανιακός 1-2
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-2
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-2
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μετεώρων  1-2 (Φάσεις)
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μετεώρων 1-2 (Φάσεις)
ΠΑΟΚ - ΑΟΚ Φαίαξ Κέρκυρας (Premier Χειροσφαίριση Ανδρών)
ΠΑΟΚ - ΑΟΚ Φαίαξ Κέρκυρας (Premier Χειροσφαίριση Ανδρών)
Δόξα Περιβολακίου - Εθνικός Λαγυνών 1-1
Δόξα Περιβολακίου - Εθνικός Λαγυνών 1-1
Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών 0-0
Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών 0-0
ΑΕ Φιλύρου  - ΑΕ Πυλαίας 3-3 (πέν 3-5)
ΑΕ Φιλύρου - ΑΕ Πυλαίας 3-3 (πέν 3-5)
Εθνικός Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-2
Εθνικός Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-2
Δόξα Αγ Παύλου - Κανονιέρηδες 1-1 (πέν 2-3)
Δόξα Αγ Παύλου - Κανονιέρηδες 1-1 (πέν 2-3)
Δόξα Ασσήρου - Ιάσων Αυγής 1-3
Δόξα Ασσήρου - Ιάσων Αυγής 1-3
Αστέρας - Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών 1-4
Αστέρας - Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών 1-4
Ένωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών 2-3
Ένωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών 2-3
ΕΠΣ Μακεδονίας | Κλήρωση 2ης και 3ης φάσης κυπέλλου & πρωταθλημάτων
ΕΠΣ Μακεδονίας | Κλήρωση 2ης και 3ης φάσης κυπέλλου & πρωταθλημάτων
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου - Κανονιέρηδες 4-4
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου - Κανονιέρηδες 4-4
Καμπανιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 5-1
Καμπανιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 5-1
ΑΕ Κρήνης - Άγιος Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-2
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND