« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Επόμενα » 

ΠΑΟΚ 2003 - Ακαδ.Ποδ/ρου Ντίνος Κούης 5-0
ΠΑΟΚ 2003 - Ακαδ.Ποδ/ρου Ντίνος Κούης 5-0
ΑΟ Καρδίας - Μακεδονικός 1-2
ΑΟ Καρδίας - Μακεδονικός 1-2
Ημερίδα με θέμα: «Η συμβολή των πρωταθλημάτων Υποδομών στην ανάπτυξη του ποδοσφαίρου»
Ημερίδα με θέμα: «Η συμβολή των πρωταθλημάτων Υποδομών στην ανάπτυξη του ποδοσφαίρου»
Άρης - Μπέμπηδες 2000 0-1 (Είδοσος ομάδων & γκολ)
Άρης - Μπέμπηδες 2000 0-1 (Είδοσος ομάδων & γκολ)
Ακ.Ποδ.Ολυμπιακός Θεσ/κης - Αναγέννηση Ν.Ρυσίου (διαδικασία πέναλτι και απονομές)
Ακ.Ποδ.Ολυμπιακός Θεσ/κης - Αναγέννηση Ν.Ρυσίου (διαδικασία πέναλτι και απονομές)
9η Διοργάνωση Ποδοσφαίρου «Σταύρος Ρεπανάς»
9η Διοργάνωση Ποδοσφαίρου «Σταύρος Ρεπανάς»
Μπέμπηδες 2000 - Ηρακλής 1908: 1-0
Μπέμπηδες 2000 - Ηρακλής 1908: 1-0
Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Κολχικού 4-2
Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Κολχικού 4-2
Αρης Θεσσαλονίκης - Δόξα Δράμας 2-1
Αρης Θεσσαλονίκης - Δόξα Δράμας 2-1
ΠΑΟΚ - ΟΦ N.Ιωνίας 24-26 | Α1 Γυναικών (1ος τελικός)
ΠΑΟΚ - ΟΦ N.Ιωνίας 24-26 | Α1 Γυναικών (1ος τελικός)
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 2-0
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 2-0
Ανατριχιαστικός τραυματισμός 19χρονου στην Αργεντινή
Ανατριχιαστικός τραυματισμός 19χρονου στην Αργεντινή
Οδυσσέας Κορδελιού - Αίας Ευόσμου 2-0 (Φάσεις & Γκολ)
Οδυσσέας Κορδελιού - Αίας Ευόσμου 2-0 (Φάσεις & Γκολ)
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 1-1 (πεν 3-4)
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 1-1 (πεν 3-4)
Αχιλλέας Τριανδρίας - Φοίνικας Πολίχνης 1-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - Φοίνικας Πολίχνης 1-0
Ατρόμητος Τριαδίου - Μακεδονικός (Νέων 23/4/2016 10:30)
Ατρόμητος Τριαδίου - Μακεδονικός (Νέων 23/4/2016 10:30)
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Πράσινη Θύελλα 1-1 (πέν: 3-0)
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Πράσινη Θύελλα 1-1 (πέν: 3-0)
Άρης Θεσσαλονίκης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 2-0 (Φάσεις & Γκολ)
Άρης Θεσσαλονίκης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 2-0 (Φάσεις & Γκολ)
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 2-1
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 2-1
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Ατρόμητος Τριαδίου - Κυψέλη Νεάπολης 2-1 (Νέων)
Ατρόμητος Τριαδίου - Κυψέλη Νεάπολης 2-1 (Νέων)
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 1-2
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 1-2
Ατρόμητος Τριαδίου - Αγιος Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-1
Ατρόμητος Τριαδίου - Αγιος Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ  - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  1 - 4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 - 4
Αρης Θεσσαλονίκης - Εορδαϊκός 3-2
Αρης Θεσσαλονίκης - Εορδαϊκός 3-2
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  2-0
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2-0
ΑΕ Ευόσμου - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1-3
ΑΕ Ευόσμου - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1-3
Ιάσων Αυγής - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-0
Ιάσων Αυγής - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-0
ΑΟ Καρδίας - Αίας Ευόσμου 3-1 (Φάσεις & Γκολ)
ΑΟ Καρδίας - Αίας Ευόσμου 3-1 (Φάσεις & Γκολ)
ΕΠΣ Δράμας: Κεραυνός Μοναστηρακίου - Άρης Μικροχωρίου 7-0
ΕΠΣ Δράμας: Κεραυνός Μοναστηρακίου - Άρης Μικροχωρίου 7-0
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-1
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-1
ΕΠΣ Δράμας Δόξα Σιταγρών  -  ΑΟ Πανδραμαϊκός  0-1
ΕΠΣ Δράμας Δόξα Σιταγρών - ΑΟ Πανδραμαϊκός 0-1
ΕΠΣ Δράμας: Δόξα Πετρούσας  -  Γ Σ  Προσοτσάνης  0-2
ΕΠΣ Δράμας: Δόξα Πετρούσας - Γ Σ Προσοτσάνης 0-2
Σχολή Προπονητών Ποδοσφαίρου UEFA C
Σχολή Προπονητών Ποδοσφαίρου UEFA C
5η Περιφέρεια - 6η Περιφέρεια (Ενώσεων) 3-0
5η Περιφέρεια - 6η Περιφέρεια (Ενώσεων) 3-0
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Καρδίας 0-0
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Καρδίας 0-0
ΑΕ Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας 5-2
ΑΕ Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας 5-2
Μακεδονικός - Εθνικός Ν.Αγιονερίου 1-3
Μακεδονικός - Εθνικός Ν.Αγιονερίου 1-3
ΠΑΟΚ  - Ποσειδώνας Λουτρακίου (Handball)
ΠΑΟΚ - Ποσειδώνας Λουτρακίου (Handball)
Ελευθεριακός - ΑΕ Ευόσμου 0-3
Ελευθεριακός - ΑΕ Ευόσμου 0-3
Φίλιππος Βέροιας - ΠΑΟΚ (Handball)
Φίλιππος Βέροιας - ΠΑΟΚ (Handball)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας - Μακεδονικός 2-3
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας - Μακεδονικός 2-3
Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 2-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 2-1
ΑΕ Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 3-0
ΑΕ Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ   ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  1 - 0
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 - 0
Εθν Αστηρ Καλλιφύτου   Άρης Φωτολίβους   1-1
Εθν Αστηρ Καλλιφύτου Άρης Φωτολίβους 1-1
ΠΑΟΚ Σταυρού - Εθνικός Σοχού 2-0
ΠΑΟΚ Σταυρού - Εθνικός Σοχού 2-0
Γιορτή ΕΠΣ Δράμας  -  Κοπή Βασιλόπιτας 2016
Γιορτή ΕΠΣ Δράμας - Κοπή Βασιλόπιτας 2016
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
Δόξα Δράμας  - Φ Σ  Κοζάνη 2 - 0
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND