« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Επόμενα » 

ΑΟ Καρδίας - ΑΕ Καρίτσας 1-2
ΑΟ Καρδίας - ΑΕ Καρίτσας 1-2
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 4-0
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 4-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΓΣ Ηλιούπολης 2-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΓΣ Ηλιούπολης 2-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Νίκη Νεοχωρούδας 6-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Νίκη Νεοχωρούδας 6-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
Νέο γήπεδο Καρδίας
Νέο γήπεδο Καρδίας
Μακεδονικός | 2ο Road to Salonica
Μακεδονικός | 2ο Road to Salonica
ΑΟ Καρδίας - Εδεσσαϊκός 4-1
ΑΟ Καρδίας - Εδεσσαϊκός 4-1
Μακεδονικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 6-0
Μακεδονικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 6-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Παύλος Μελάς 6-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Παύλος Μελάς 6-0
Μαγνησιακός Ιωνίας - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 0-4
Μαγνησιακός Ιωνίας - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 0-4
Αναγέννηση Επανομής - Ομόνοια Σίνδου 0-1
Αναγέννηση Επανομής - Ομόνοια Σίνδου 0-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - ΑΣ Μενεμένης 1-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - ΑΣ Μενεμένης 1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1
ΑΟ Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης 0-2
ΑΟ Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης 0-2
Εθνική Ελλάδας - Εθνική Ουκρανίας 3-1 (U19 Φιλικός αγώνας)
Εθνική Ελλάδας - Εθνική Ουκρανίας 3-1 (U19 Φιλικός αγώνας)
Άρης Κασσανδρείας - Άρης Παλαιοχωρίου 0-0
Άρης Κασσανδρείας - Άρης Παλαιοχωρίου 0-0
Εθνική Ελλάδας - Εθνική Ουκρανίας 0-1 (U19 Φιλικός αγώνας)
Εθνική Ελλάδας - Εθνική Ουκρανίας 0-1 (U19 Φιλικός αγώνας)
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 3-0
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 3-0
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-3
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-3
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Παύλος Μελάς 1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Παύλος Μελάς 1-0
Μακεδονικός - Ηρακλής 1-0
Μακεδονικός - Ηρακλής 1-0
ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Θεσσαλίας (κατηγορίας Νέων) 2-0
ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Θεσσαλίας (κατηγορίας Νέων) 2-0
ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Θεσσαλίας (κατηγορίας Παίδων) 2-1
ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Θεσσαλίας (κατηγορίας Παίδων) 2-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2
ΑΕ Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0
ΑΕ Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-3
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-3
Ελευθεριακός - ΠΑΟ Δορκάδας 0-1
Ελευθεριακός - ΠΑΟ Δορκάδας 0-1
ΑΟ Καρδίας - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 1-0
ΑΟ Καρδίας - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 1-0
Μακεδονικός - ΦΑΣ Νάουσα 0-0
Μακεδονικός - ΦΑΣ Νάουσα 0-0
Αγροτικός Αστέρας - Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Αγροτικός Αστέρας - Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Αγροτικός Αστέρας Υποδομή - Ορφέας Αγ.Τριάδας 3-1
Αγροτικός Αστέρας Υποδομή - Ορφέας Αγ.Τριάδας 3-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Παύλος Μελάς - Αναγέννηση Επανομής 2-1
Παύλος Μελάς - Αναγέννηση Επανομής 2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Ετήσια γιορτή ΕΠΣ Μακεδονίας 2018
Ετήσια γιορτή ΕΠΣ Μακεδονίας 2018
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Φοίνικας Πολίχνης 0-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Φοίνικας Πολίχνης 0-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2
ΑΕ Μαρτίου - Αγροτικός Αστέρας 2015 Υποδομή 1-1
ΑΕ Μαρτίου - Αγροτικός Αστέρας 2015 Υποδομή 1-1
ΠΟ Τρίγλιας - Άρης Κασσανδρείας 2005 1-0
ΠΟ Τρίγλιας - Άρης Κασσανδρείας 2005 1-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Παύλος Μελάς 2-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Παύλος Μελάς 2-0
Κοπή βασιλόπιτας Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Θεσσαλονίκης
Κοπή βασιλόπιτας Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Θεσσαλονίκης
ΑΟ Καρδίας - Μακεδονικός 1-1
ΑΟ Καρδίας - Μακεδονικός 1-1
Κοπή βασιλόπιτας μικτών ομάδων ΕΠΣ Μακεδονίας
Κοπή βασιλόπιτας μικτών ομάδων ΕΠΣ Μακεδονίας
Παύλος Μελάς - Ομόνοια Σίνδου 3-0
Παύλος Μελάς - Ομόνοια Σίνδου 3-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου 2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου 2-1
Μακεδονικός - Κιλκισιακός 0-0
Μακεδονικός - Κιλκισιακός 0-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Εθνικός Μαλγάρων 5-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Εθνικός Μαλγάρων 5-0
Ομόνοια Σινδου - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND