« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Επόμενα » 

Δηλώσεις προπονητή ΠΑΟ Ξυλούπολης κ.Ιορδάνη Χωλίδη
Δηλώσεις προπονητή ΠΑΟ Ξυλούπολης κ.Ιορδάνη Χωλίδη
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2
Τελετή λήξης 2018-19 Αναγέννησης Ρυσίου (Βόλεϋ - Ποδόσφαιρο)
Τελετή λήξης 2018-19 Αναγέννησης Ρυσίου (Βόλεϋ - Ποδόσφαιρο)
Eπιμορφωτική ημερίδα από τον Σύνδεσμο Προπονητών Θεσσαλονίκης
Eπιμορφωτική ημερίδα από τον Σύνδεσμο Προπονητών Θεσσαλονίκης
Τελικός Κ12 | ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (πέν 2-3)
Τελικός Κ12 | ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (πέν 2-3)
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 2η ημέρα
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 2η ημέρα
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 1η ημέρα
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 1η ημέρα
Εκδήλωση λήξης αγωνιστικής περιόδου ακαδημιών Σίνδου
Εκδήλωση λήξης αγωνιστικής περιόδου ακαδημιών Σίνδου
Μικρός τελικός Κ12 | Διάπλαση - Ντίνος Κούης (2007) : 2-1
Μικρός τελικός Κ12 | Διάπλαση - Ντίνος Κούης (2007) : 2-1
Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1
Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-1
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου 1-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου 1-0
Φιλικός αγώνας στη μνήμη του Παναγιώτη Αργυρόπουλου | Βετεράνοι VS Διοίκηση Φοίνικα Πολίχνης 10-6
Φιλικός αγώνας στη μνήμη του Παναγιώτη Αργυρόπουλου | Βετεράνοι VS Διοίκηση Φοίνικα Πολίχνης 10-6
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Λητής 1-1
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Λητής 1-1
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου 1-3
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου 1-3
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης 3-1
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης 3-1
Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού 2-2
Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού 2-2
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας 4-1
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας 4-1
Τουρνουά ανεξαρτήτων ομάδων | Πορφυριακός - Γαλιλαίος 2-3
Τουρνουά ανεξαρτήτων ομάδων | Πορφυριακός - Γαλιλαίος 2-3
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Οδυσσέα Κορδελιού
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Οδυσσέα Κορδελιού
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Μελιτέα
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Μελιτέα
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Αίολου
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Αίολου
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου 3-2
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου 3-2
Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ.Νεάπολης 1-0
Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ.Νεάπολης 1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-0
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός 2-1
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός 2-1
Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής 3-2
Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής 3-2
Ιωνικός - Αγροτικός Αστέρας 0-0 Φιλικός αγώνας
Ιωνικός - Αγροτικός Αστέρας 0-0 Φιλικός αγώνας
Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός 1-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός 1-0
10o Τουρνουά στη μνήμη της γενοκτονίας των Ποντίων
10o Τουρνουά στη μνήμη της γενοκτονίας των Ποντίων
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου 1-1 (πέν 1-2)
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου 1-1 (πέν 1-2)
Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος 1-3
Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος 1-3
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη 1-2
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη 1-2
Νέστωρ Όσσας - Δόξα Ασσήρου 4-5
Νέστωρ Όσσας - Δόξα Ασσήρου 4-5
Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής 2-4
Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής 2-4
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων 1-0
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων 1-0
Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Παν.Φανερωμένη 3-2
Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Παν.Φανερωμένη 3-2
Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής 2-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0 (πέν 4-5) Φάσεις
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0 (πέν 4-5) Φάσεις
Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 1-0
Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 1-0
«Trophy of Belgrade 2019» Τελικός | Μικτή Βελιγραδίου - ΕΠΣ Μακεδονίας 0-4
«Trophy of Belgrade 2019» Τελικός | Μικτή Βελιγραδίου - ΕΠΣ Μακεδονίας 0-4
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0
Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγ.Παύλου 0-2
Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγ.Παύλου 0-2
Ομόνοια Σταυρούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού 1-1
Ομόνοια Σταυρούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού 1-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 1-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 1-1
Νέστωρ 'Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-1
Νέστωρ 'Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-1
Θύελλα Περιστερώνας - ΑΕ Ευόσμου 2-3
Θύελλα Περιστερώνας - ΑΕ Ευόσμου 2-3
Νέστος Χρυσούπολης - ΠΟ Τρίγλιας 0-1
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND