« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Επόμενα » 

ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Λητής: 1-1
ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Λητής: 1-1
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Κανονιέρηδες 0-2
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Κανονιέρηδες 0-2
Αναγέννηση Ρυσίου - Εθνικός Πυλαίας 1-1
Αναγέννηση Ρυσίου - Εθνικός Πυλαίας 1-1
ΑΟ Καρδίας - Ιωνικός 3-0
ΑΟ Καρδίας - Ιωνικός 3-0
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Ολυμπιακός Κυμίνων 3-2
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Ολυμπιακός Κυμίνων 3-2
ΑΕ Κρήνης - Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-2
ΑΕ Κρήνης - Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-2
Εθνικός Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης 2-5
Εθνικός Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης 2-5
Εθνικός Σοχού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 3-0
Εθνικός Σοχού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 3-0
Μαραθώνας - Εθνικός Πυλαίας 2-2
Μαραθώνας - Εθνικός Πυλαίας 2-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ Καρδίας 2-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ Καρδίας 2-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΟ Σειρήνα 5-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΟ Σειρήνα 5-0
Μακεδονικός - Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Μακεδονικός - Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Καμπανιακός - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-0
Καμπανιακός - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-0
Ακρίτες Συκέων - Σμυρναϊκός Βαθυλάκου 1-0
Ακρίτες Συκέων - Σμυρναϊκός Βαθυλάκου 1-0
Νίκη Ηρακλείου - ΑΣ Νεάπολης 1-2
Νίκη Ηρακλείου - ΑΣ Νεάπολης 1-2
Κανονιέρηδες - Μελιτέας 1-0
Κανονιέρηδες - Μελιτέας 1-0
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0
Εθνικός Πυλαίας - Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-1
Εθνικός Πυλαίας - Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-1
Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής 1-1
Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής 1-1
ΑΟ Καρδίας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-3
ΑΟ Καρδίας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-3
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-2
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-2
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-0
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-0
Αγιασμός Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Θεσσαλονίκης
Αγιασμός Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Θεσσαλονίκης
Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μαραθώνας 1-2
Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μαραθώνας 1-2
ΑΣ Γιαννιτσά - ΑΣ Μακεδονικός 1-0
ΑΣ Γιαννιτσά - ΑΣ Μακεδονικός 1-0
Αίας Ευόσμου - Δόξα Ρετζικίου 4-2
Αίας Ευόσμου - Δόξα Ρετζικίου 4-2
ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-2
ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-2
Γήπεδο «ΗΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ»: Θλίψη για την σημερινή του εικόνα
Γήπεδο «ΗΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ»: Θλίψη για την σημερινή του εικόνα
Εθνικός Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 0-3
Εθνικός Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 0-3
ΜΑΣ Αγχιάλου  - Κανονιέρηδες 2-0
ΜΑΣ Αγχιάλου - Κανονιέρηδες 2-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΑΟ Καρδίας 3-1
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΑΟ Καρδίας 3-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0
Βέροια - Διαγόρας Ρόδου 2-0
Βέροια - Διαγόρας Ρόδου 2-0
Αγώνας στη μνήμη του Θανάση Καλόπουλου
Αγώνας στη μνήμη του Θανάση Καλόπουλου
ΠΑΟ Κουφαλίων - Καμπανιακός 1-0
ΠΑΟ Κουφαλίων - Καμπανιακός 1-0
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΕ Αμπελοκήπων 4-3
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΕ Αμπελοκήπων 4-3
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ομόνοια Σίνδου 0-2
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ομόνοια Σίνδου 0-2
Ηρακλής Αμπελοκήοων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 5-0
Ηρακλής Αμπελοκήοων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 5-0
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-0
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-0
ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη - Αίας Ευόσμου 0-1
ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη - Αίας Ευόσμου 0-1
Δόξα Ρετζικίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 4-0
Δόξα Ρετζικίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 4-0
Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1
Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1
Κύπελλο Ελλάδας | Αετός Οφρυνίου - ΠΑΕ Θεσπρωτός 2019: 2-1
Κύπελλο Ελλάδας | Αετός Οφρυνίου - ΠΑΕ Θεσπρωτός 2019: 2-1
Δράση της ΕΠΣ Μακεδονίας σε συνεργασία με την «ΑRSIS» & τη συμπαράσταση της Περιφέρειας Κ.Μακεδονίας
Δράση της ΕΠΣ Μακεδονίας σε συνεργασία με την «ΑRSIS» & τη συμπαράσταση της Περιφέρειας Κ.Μακεδονίας
Super Cup ΕΠΣ Μακεδονίας | Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 0-0 (πέν: 3-4)
Super Cup ΕΠΣ Μακεδονίας | Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 0-0 (πέν: 3-4)
Super Cup ΕΠΣ Πέλλας | Εδεσσαϊκός - Θύελλα Σαρακηνών 3-0
Super Cup ΕΠΣ Πέλλας | Εδεσσαϊκός - Θύελλα Σαρακηνών 3-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-3
ΑΟ Παύλος Μελάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-3
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιωνικός 3-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιωνικός 3-0
Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 4-0
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND