« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Επόμενα » 

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-8
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-8
Αναγέννηση Επανομής - Ορφέας Σουρωτής 3-0
Αναγέννηση Επανομής - Ορφέας Σουρωτής 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου 2-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου 2-1
Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Μοναστηρίου 4-0
Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Μοναστηρίου 4-0
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Ευόσμου 5-0
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Ευόσμου 5-0
Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού 0-0
Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού 0-0
Χορός Ηρακλή Αμπελοκήπων
Χορός Ηρακλή Αμπελοκήπων
Έκθεση για τα 70 χρόνια του Θερμαϊκού Θέρμης
Έκθεση για τα 70 χρόνια του Θερμαϊκού Θέρμης
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-0
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0
Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 4-2
Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 4-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιάσων Αυγής 3-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιάσων Αυγής 3-0
Δόξα Τούμπας - Νέοι Αγ.Γεωργίου 3-0
Δόξα Τούμπας - Νέοι Αγ.Γεωργίου 3-0
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟ Καρδίας 0-1
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟ Καρδίας 0-1
Μακεδονικός - ΠΑΣ Φλώρινα 2-1
Μακεδονικός - ΠΑΣ Φλώρινα 2-1
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Επανομής 0-2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Επανομής 0-2
Αγροτικός Αστέρας Υποδομή - Ακρίτες Συκεών 0-3
Αγροτικός Αστέρας Υποδομή - Ακρίτες Συκεών 0-3
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Συνέντευξη τύπου της «Ανανεωτικής Κίνησης για το Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο της Θεσσαλονίκης»
Συνέντευξη τύπου της «Ανανεωτικής Κίνησης για το Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο της Θεσσαλονίκης»
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μακεδονικός 0-3
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μακεδονικός 0-3
Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1
Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1
Ερμής Μηχανιώνας - ΑΣ Ηρακλής 2015 1-9
Ερμής Μηχανιώνας - ΑΣ Ηρακλής 2015 1-9
Ελπίδες Συκεών - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης 1-5
Ελπίδες Συκεών - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης 1-5
Αγροτικός Αστέρας - ΟΦΗ (γυναικείο) 2-1
Αγροτικός Αστέρας - ΟΦΗ (γυναικείο) 2-1
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - ΑΟ Καρδίας 2-3
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - ΑΟ Καρδίας 2-3
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αγροτικός Αστέρας 0-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αγροτικός Αστέρας 0-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-0
Μακεδονικός - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-0
Μακεδονικός - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - Κανονιέρηδες 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - Κανονιέρηδες 3-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σίνδου 1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σίνδου 1-1
Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Ασσήρου 3-1
Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Ασσήρου 3-1
Ολυμπιακός Κυμίνων - Καμπανιακός 2-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Καμπανιακός 2-0
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-2
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-2
ΑΟ Καρδίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0
ΑΟ Καρδίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής 1-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής 1-0
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 3-0
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 3-0
Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας 7-1
Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας 7-1
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3
Εθνικός Πυλαίας - Αετός Βασιλικών 0-0
Εθνικός Πυλαίας - Αετός Βασιλικών 0-0
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης - Αριστοτέλης 1-1
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης - Αριστοτέλης 1-1
ΑΣ Νεάπολης - Θύελλα Περιστερώνα 1-2
ΑΣ Νεάπολης - Θύελλα Περιστερώνα 1-2
Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής 0-0
Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής 0-0
Εθνικός Ευόσμου - Εθνικός Μαλγάρων 0-3
Εθνικός Ευόσμου - Εθνικός Μαλγάρων 0-3
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 1-0
Ιάσων Αυγής - Εθνικός Σοχού 0-1
Ιάσων Αυγής - Εθνικός Σοχού 0-1
ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-0
ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Καμπανιακός 0-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Καμπανιακός 0-0
Μακεδονικός - ΠΑΣ Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Μακεδονικός - ΠΑΣ Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Αστραπή Μεσαίου - Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου 3-2
Αστραπή Μεσαίου - Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου 3-2
ΑΕ Ευόσμου - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-1
ΑΕ Ευόσμου - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-1
ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Λητής: 1-1
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND