« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Επόμενα » 

Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου 6-1
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου 6-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού 2-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού 2-0
Ιάσων Αυγής - Ομόνοια Σίνδου 1-1
Ιάσων Αυγής - Ομόνοια Σίνδου 1-1
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Καρδίας 2-1
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Καρδίας 2-1
Εθνικός Σοχού - Ιάσων Αυγής 0-1
Εθνικός Σοχού - Ιάσων Αυγής 0-1
Παρουσίαση των νέων προπονητών και των χορηγών των μικτών ομάδων
 Κ12 και Κ14 της ΕΠΣ Μακεδονίας
Παρουσίαση των νέων προπονητών και των χορηγών των μικτών ομάδων Κ12 και Κ14 της ΕΠΣ Μακεδονίας
Αλμωπός Αριδαίας - Μακεδονικός: 2-1
Αλμωπός Αριδαίας - Μακεδονικός: 2-1
Δόξα Πενταλόφου - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1
Δόξα Πενταλόφου - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1
ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής 0-1
ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής 0-1
ΑΟ Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 0-0
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου -  Μακεδονικός Ασκού 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού 3-0
Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 5-1
Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 5-1
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Φοίνικας Πολίχνης 0-1
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Φοίνικας Πολίχνης 0-1
Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-1
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αγροτικός Αστέρας 1-1 [παρ 1-3]
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αγροτικός Αστέρας 1-1 [παρ 1-3]
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας - Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας - Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου 0-0
Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου 0-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Σοχού 2-3
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Σοχού 2-3
Ακρίτες Συκεών - Εθνικός Μετεώρων 5-0
Ακρίτες Συκεών - Εθνικός Μετεώρων 5-0
Φοίνικας Πολίχνης - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2
Φοίνικας Πολίχνης - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2
ΑΕ Ευόσμου - Καμπανιακός 0-2
ΑΕ Ευόσμου - Καμπανιακός 0-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θύελλα Σαρακηνών 3-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θύελλα Σαρακηνών 3-2
Μακεδονικός - Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-1
Μακεδονικός - Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-1
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου 0-4
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου 0-4
Ομόνοια Σίνδου - Καμπανιακός 1-1
Ομόνοια Σίνδου - Καμπανιακός 1-1
Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός 0-2
Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός 0-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-1
ΠΟ Μαλακοπής - Αναγέννηση Επανομής 0-1
ΠΟ Μαλακοπής - Αναγέννηση Επανομής 0-1
ΠΑΟΝΕ - ΠΑΟ Ξυλούπολης 3-0
ΠΑΟΝΕ - ΠΑΟ Ξυλούπολης 3-0
Νέοι Αγ.Γεωργίου - ΑΣ Ηρακλής 2015: 0-7
Νέοι Αγ.Γεωργίου - ΑΣ Ηρακλής 2015: 0-7
Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2
Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2
ΑΣ Νεάπολης - Διγενής Κρυονερίου 7-1
ΑΣ Νεάπολης - Διγενής Κρυονερίου 7-1
Μαραθώνας - Νίκη Μεσημερίου 2-1
Μαραθώνας - Νίκη Μεσημερίου 2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής 0-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής 0-1
ΑΟ Παύλος Μελάς - Εθνικός Σοχού 0-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - Εθνικός Σοχού 0-0
ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου 4-0
ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου 4-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1
Αγροτικός Αστέρας - ΠAOK MORRIS 0-2
Αγροτικός Αστέρας - ΠAOK MORRIS 0-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Νίκη Αγκαθιάς 1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Νίκη Αγκαθιάς 1-1
Νέος Π.Ο. Ν.Καλλικράτειας - Αγροτικός Αστέρας 1-2
Νέος Π.Ο. Ν.Καλλικράτειας - Αγροτικός Αστέρας 1-2
Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Εθνικός Σοχού 0-1
Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Εθνικός Σοχού 0-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 0-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 0-0
Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου 2-1
Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου 2-1
ΑΟ Καρδίας - Ομόνοια Σίνδου 1-1
ΑΟ Καρδίας - Ομόνοια Σίνδου 1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-8
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND