« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Επόμενα » 

ΠΑΟ Ξυλούπολης  - Ελπίδα Τούμπας 2-0
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ελπίδα Τούμπας 2-0
Οδυσσέας Κορδελιού - Όλυμπος Δενδροποτάμου 1-0
Οδυσσέας Κορδελιού - Όλυμπος Δενδροποτάμου 1-0
ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη 6-2
ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη 6-2
Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-3
Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-3
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Σταυρούπολης 0-0
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Σταυρούπολης 0-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός 2-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός 2-0
Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-0
Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-0
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου 6-5
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου 6-5
ΕΠΟ SPORTEXPO | Φιλικός αγώνας Εθνικής 2004 - Παλαίμαχοι Θεσσαλονίκης/ΔΕΘ
ΕΠΟ SPORTEXPO | Φιλικός αγώνας Εθνικής 2004 - Παλαίμαχοι Θεσσαλονίκης/ΔΕΘ
Εγκαίνια Sportexpo
Εγκαίνια Sportexpo
Τελικός κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας | Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 1-3
Τελικός κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας | Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 1-3
Διγενής Κρυονερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-0
Διγενής Κρυονερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-0
ΠΟ Τρίγλιας - ΑΣ Γιαννιτσά 3-1
ΠΟ Τρίγλιας - ΑΣ Γιαννιτσά 3-1
Εθνικός Μαλγάρων - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-4
Εθνικός Μαλγάρων - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-4
Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 1-0
Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 1-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Λητής  0-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Λητής 0-0
Άρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών 0-0
Άρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών 0-0
Νίκη Ηρακλείου - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-0
Νίκη Ηρακλείου - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-0
Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού 1-1
Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού 1-1
Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας 2-0
Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας 2-0
Μ Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-1
Μ Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Δενδροποτάμου 1-0
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Δενδροποτάμου 1-0
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1
Νίκη Ηρακλείου - Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου 2-0
Νίκη Ηρακλείου - Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου 2-0
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου 0-0
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου 0-0
ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν. - Προοδευτική 0-0
ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν. - Προοδευτική 0-0
Μελιτέας - Εθνικός Σοχού 1-3
Μελιτέας - Εθνικός Σοχού 1-3
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου 1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου 1-1
Χορός Ηρακλή Αμπελοκήπων
Χορός Ηρακλή Αμπελοκήπων
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 2-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 2-1
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟ Καρδίας 0-2
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟ Καρδίας 0-2
ΠΑΟΝΕ - Πανόραμα 2-1
ΠΑΟΝΕ - Πανόραμα 2-1
ΑΟΚ Αγ Αθανασίου - Μακεδονικός γέφυρας 4-0
ΑΟΚ Αγ Αθανασίου - Μακεδονικός γέφυρας 4-0
Μακεδονικός Αγ Βασιλείου  - ΑΕ Φιλύρου 1-0
Μακεδονικός Αγ Βασιλείου - ΑΕ Φιλύρου 1-0
Παύλος Μελάς - Ακρίτες Συκεών 2-0
Παύλος Μελάς - Ακρίτες Συκεών 2-0
ΑΕ  Πυλαίας  - ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν. 1-0
ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν. 1-0
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-2
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-2
Δόξα Δρυμού  - Αστραπή Μεσαίου 0-0
Δόξα Δρυμού - Αστραπή Μεσαίου 0-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΟ Τρίγλιας 0-3
Αγροτικός Αστέρας - ΠΟ Τρίγλιας 0-3
Μακεδονικός Ασκού  - ΑΣ Νεάπολης 1-0
Μακεδονικός Ασκού - ΑΣ Νεάπολης 1-0
Μ Αλέξανδρος Κιλκίς - Κεραυνός Πέρνης 2-2
Μ Αλέξανδρος Κιλκίς - Κεραυνός Πέρνης 2-2
Ιωνικός - Ελευθεριακός 3-2
Ιωνικός - Ελευθεριακός 3-2
Εθνικός Ευόσμου - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 3-2
Εθνικός Ευόσμου - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 3-2
Νέα Γενεα Ασβεστοχωρίου - Νίκη Ηρακλείου 3-1
Νέα Γενεα Ασβεστοχωρίου - Νίκη Ηρακλείου 3-1
ΓΣ Ηλιούπολης -  ΑΟΚ Αγ Αθανασίου 0-0
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟΚ Αγ Αθανασίου 0-0
Μακεδονικός Γέφυρας  - Αστραπή Δενδροποτάμου 0-0
Μακεδονικός Γέφυρας - Αστραπή Δενδροποτάμου 0-0
ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου 3-1
ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου 3-1
Αχιλλέας Τριανδρίας - Θύελλα Περιστερώνα 1-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - Θύελλα Περιστερώνα 1-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής 3-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής 3-1
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0
ΑΕ Φιλύρου - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-0
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND