Logo

GR

« Προηγούμενα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Επόμενα » 

Τριήμερο φεστιβάλ «Όλες για το παιχνίδι» (#itsawomansgame)
Τριήμερο φεστιβάλ «Όλες για το παιχνίδι» (#itsawomansgame)
2o Τουρνουά Ακαδημιών ΑΕ Ευόσμου
2o Τουρνουά Ακαδημιών ΑΕ Ευόσμου "ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ" - 3η ημέρα (ώρα 9:30)
2o Τουρνουά Ακαδημιών ΑΕ Ευόσμου
2o Τουρνουά Ακαδημιών ΑΕ Ευόσμου "ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ" - 2η ημέρα
Τουρνουά Μακεδονικού: 2nd road to Salonica - Τελετή λήξης
Τουρνουά Μακεδονικού: 2nd road to Salonica - Τελετή λήξης
7η Περιφερειακή συνάντηση για τον στρατηγικό σχεδιασμό ανάπτυξης του Ελληνικού ποδοσφαίρου
7η Περιφερειακή συνάντηση για τον στρατηγικό σχεδιασμό ανάπτυξης του Ελληνικού ποδοσφαίρου
2o Τουρνουά Ακαδημιών ΑΕ Ευόσμου
2o Τουρνουά Ακαδημιών ΑΕ Ευόσμου "ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ" - 1η ημέρα
Μακεδονικός - Αιγινιακός 1-1
Μακεδονικός - Αιγινιακός 1-1
Τελικός Κυπέλλου ΕΠΣ Χαλκιδικής | Άρης Παλαιοχωρίου - ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 0-2
Τελικός Κυπέλλου ΕΠΣ Χαλκιδικής | Άρης Παλαιοχωρίου - ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 0-2
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Θρίαμβος Παρθενίου 3-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Θρίαμβος Παρθενίου 3-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου 1-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου 1-0
UEFA REGIONS' CUP 2018-19 | ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Κοζάνης 4-1
UEFA REGIONS' CUP 2018-19 | ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Κοζάνης 4-1
Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Αμπελοκήπων ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1η ημέρα)
Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Αμπελοκήπων ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1η ημέρα)
Μακεδονικός - Αγροτικός Αστέρας 1-3
Μακεδονικός - Αγροτικός Αστέρας 1-3
Φίλιππος Ελεούσας - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 2-1
Φίλιππος Ελεούσας - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 2-1
Στέλιος Αλμπάνης | Πρόεδρος Συλλόγου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Αμπελοκήπων
Στέλιος Αλμπάνης | Πρόεδρος Συλλόγου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Αμπελοκήπων
ΠΑΟ Δορκάδας - Ιάσων Αυγής 3-1
ΠΑΟ Δορκάδας - Ιάσων Αυγής 3-1
Μακεδονικός - ΑΕ Καρίτσας 1-0
Μακεδονικός - ΑΕ Καρίτσας 1-0
Ακρίτες Συκεών - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-2
Ακρίτες Συκεών - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-2
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-2
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-2
Τελικός ΕΠΣ Πέλλας | Αλμωπός Αριδαίας - Δόξα Μαυροβουνίου 0-1
Τελικός ΕΠΣ Πέλλας | Αλμωπός Αριδαίας - Δόξα Μαυροβουνίου 0-1
47ος Τελικός Κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας | ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΟ Καρδίας 1-3
47ος Τελικός Κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας | ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΟ Καρδίας 1-3
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Ευόσμου 0-2
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Ευόσμου 0-2
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 4-0
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 4-0
ΑΟ Καρδίας - ΑΕ Καρίτσας 1-2
ΑΟ Καρδίας - ΑΕ Καρίτσας 1-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΓΣ Ηλιούπολης 2-0
ΑΟ Παύλος Μελάς - ΓΣ Ηλιούπολης 2-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Νίκη Νεοχωρούδας 6-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Νίκη Νεοχωρούδας 6-0
Νέο γήπεδο Καρδίας
Νέο γήπεδο Καρδίας
Μακεδονικός | 2ο Road to Salonica
Μακεδονικός | 2ο Road to Salonica
Μακεδονικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 6-0
Μακεδονικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 6-0
ΑΟ Καρδίας - Εδεσσαϊκός 4-1
ΑΟ Καρδίας - Εδεσσαϊκός 4-1
Μαγνησιακός Ιωνίας - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 0-4
Μαγνησιακός Ιωνίας - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 0-4
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Παύλος Μελάς 6-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Παύλος Μελάς 6-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΓΣ Ηλιούπολης 3-0
Αναγέννηση Επανομής - Ομόνοια Σίνδου 0-1
Αναγέννηση Επανομής - Ομόνοια Σίνδου 0-1
ΑΟ Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης 0-2
ΑΟ Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης 0-2
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - ΑΣ Μενεμένης 1-0
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - ΑΣ Μενεμένης 1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1
Εθνική Ελλάδας - Εθνική Ουκρανίας 3-1 (U19 Φιλικός αγώνας)
Εθνική Ελλάδας - Εθνική Ουκρανίας 3-1 (U19 Φιλικός αγώνας)
Άρης Κασσανδρείας - Άρης Παλαιοχωρίου 0-0
Άρης Κασσανδρείας - Άρης Παλαιοχωρίου 0-0
Εθνική Ελλάδας - Εθνική Ουκρανίας 0-1 (U19 Φιλικός αγώνας)
Εθνική Ελλάδας - Εθνική Ουκρανίας 0-1 (U19 Φιλικός αγώνας)
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 3-0
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή 3-0
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-3
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-3
Μακεδονικός - Ηρακλής 1-0
Μακεδονικός - Ηρακλής 1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Παύλος Μελάς 1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Παύλος Μελάς 1-0
ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Θεσσαλίας (κατηγορίας Νέων) 2-0
ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Θεσσαλίας (κατηγορίας Νέων) 2-0
ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Θεσσαλίας (κατηγορίας Παίδων) 2-1
ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ Θεσσαλίας (κατηγορίας Παίδων) 2-1
ΑΕ Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0
ΑΕ Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND

Logo ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ     ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ     ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
X

Η ORASI.TV αναλαμβάνει live events, παραγωγή εκπομπών, παρουσιάσεις και ότι έχει σχέση με media και προώθηση.
Πάντα με τα τελειότερα μηχανήματα για άριστα αποτελέσματα. Επικοινωνήστε μαζί μας....

email: info@mascot.gr

ΕΛΛΑΔΑ/ΚΥΠΡΟΣ
(0030) 2310281146 και 6974725555

UK: (0044) 7501864852

        
Αποκτήστε το στο Google Play
Produced by © mascot network