1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Επόμενα » 

ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός 0-0
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός 0-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας - Αγροτικός Αστέρας 0-1
Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας - Αγροτικός Αστέρας 0-1
Αγροτικός Αστέρας - Νίκη Αγκαθιάς 3-0
Αγροτικός Αστέρας - Νίκη Αγκαθιάς 3-0
Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός 1-1
Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός 1-1
Μακεδονικός Αγροτικός Αστέρας | Δεν τους ξέχασαν
Μακεδονικός Αγροτικός Αστέρας | Δεν τους ξέχασαν
Άρης Θεσσαλονίκης (Γ) - Γιάννενα WFC 2-0
Άρης Θεσσαλονίκης (Γ) - Γιάννενα WFC 2-0
Εθνικός Σοχού - Πανδραμαϊκός 0-2
Εθνικός Σοχού - Πανδραμαϊκός 0-2
Ο πρόεδρος της ΕΠΣ Μακεδονίας κ.Σάββας Δημητριάδης απαντά ζωντανά στις ερωτήσεις σας
Ο πρόεδρος της ΕΠΣ Μακεδονίας κ.Σάββας Δημητριάδης απαντά ζωντανά στις ερωτήσεις σας
ΠΑΟ Νέων Επιβατών (ΠΑΟΝΕ) - Αναγέννηση Επανομής 1-2
ΠΑΟ Νέων Επιβατών (ΠΑΟΝΕ) - Αναγέννηση Επανομής 1-2
Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής 0-4
Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής 0-4
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-2 (πεν:3-4)
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-2 (πεν:3-4)
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-4
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-4
Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Συκεών 3-0
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Συκεών 3-0
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Καμπανιακός 1-2
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Καμπανιακός 1-2
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-2
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-2
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-2
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-2
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μετεώρων  1-2 (Φάσεις)
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μετεώρων 1-2 (Φάσεις)
Ένωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών 2-3
Ένωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών 2-3
Καμπανιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 5-1
Καμπανιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 5-1
ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-2
ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-2
Ακαδημία Ζάχου - ΑΟ Θράκης 1-1
Ακαδημία Ζάχου - ΑΟ Θράκης 1-1
Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 1-1
Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 1-1
Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ρετζικίου 2-1
Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ρετζικίου 2-1
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-1
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-1
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου - Κανονιέρηδες 4-4
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου - Κανονιέρηδες 4-4
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-3
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-3
Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας - Δόξα Περιβολακίου 1-3
Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας - Δόξα Περιβολακίου 1-3
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-2
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-2
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Εθνικός Αστέρας 4-1
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Εθνικός Αστέρας 4-1
Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονία Ευκαρπίας 7-0
Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονία Ευκαρπίας 7-0
Ομόνοια Σίνδου - Ακαδημία Γ.Κούδας 0-2
Ομόνοια Σίνδου - Ακαδημία Γ.Κούδας 0-2
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής 2-1
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής 2-1
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - ΑΣ Νεάπολης 3-2
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - ΑΣ Νεάπολης 3-2
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Αμπελοκήπων 6-1
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Αμπελοκήπων 6-1
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0
Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου 0-1
Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου 0-1
Καμπανιακός - Αίας Ευόσμου 1-0
Καμπανιακός - Αίας Ευόσμου 1-0
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 2-4
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 2-4
Κανονιέρηδες - Ελευθεριακός 4-1
Κανονιέρηδες - Ελευθεριακός 4-1
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολης 0-0
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολης 0-0
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 3-1
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 3-1
Ελπίδα Τούμπας - Δόξα Τούμπας 1-1
Ελπίδα Τούμπας - Δόξα Τούμπας 1-1
ΠΑΟΝΕ - ΑΕ Κρήνης 5-0
ΠΑΟΝΕ - ΑΕ Κρήνης 5-0
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
ΓΣ Ηλιούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1-0
ΓΣ Ηλιούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1-0
ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη - Δόξα Πενταλόφου 0-2
ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη - Δόξα Πενταλόφου 0-2
Δόξα Περιβολακίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-4
Δόξα Περιβολακίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-4
Κισσός Χορτιάτη - ΑΜΣ Πανόραμα 1-2
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND