Logo

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Επόμενα » 

Υπερπρωταθλητής Βετεράνων Θεσσαλονίκης | Ανατολικό - Φάληρο 0-2
Υπερπρωταθλητής Βετεράνων Θεσσαλονίκης | Ανατολικό - Φάληρο 0-2
4ο Τουρνουά 3x3 Μεσημερίου
4ο Τουρνουά 3x3 Μεσημερίου
Τελικός 4ου Κυπέλλου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης | Ανατολικό - Ωραιόκαστρο 3-0
Τελικός 4ου Κυπέλλου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης | Ανατολικό - Ωραιόκαστρο 3-0
ΠΑΟΝΕ  - Αετός Βασιλικών 2-1
ΠΑΟΝΕ - Αετός Βασιλικών 2-1
Χοροεσπερίδα Ένωσης Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ. Μακεδονίας
Χοροεσπερίδα Ένωσης Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ. Μακεδονίας
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 3η ημέρα
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 3η ημέρα
Ορφέας Αγ.Τριάδας - Μαγνησιακός 2-5
Ορφέας Αγ.Τριάδας - Μαγνησιακός 2-5
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 0-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 0-0
Τελικός Κορασίδων | ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΗΣ 2-2 (5-4 στα πέναλτι)
Τελικός Κορασίδων | ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΗΣ 2-2 (5-4 στα πέναλτι)
Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Ασσήρου 4-2
Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Ασσήρου 4-2
Τελικός Κ12 | ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (πέν 2-3)
Τελικός Κ12 | ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (πέν 2-3)
Δηλώσεις προπονητή ΠΑΟ Ξυλούπολης κ.Ιορδάνη Χωλίδη
Δηλώσεις προπονητή ΠΑΟ Ξυλούπολης κ.Ιορδάνη Χωλίδη
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1
Τελετή λήξης 2018-19 Αναγέννησης Ρυσίου (Βόλεϋ - Ποδόσφαιρο)
Τελετή λήξης 2018-19 Αναγέννησης Ρυσίου (Βόλεϋ - Ποδόσφαιρο)
Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 2-1
Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 2-1
Eπιμορφωτική ημερίδα από τον Σύνδεσμο Προπονητών Θεσσαλονίκης
Eπιμορφωτική ημερίδα από τον Σύνδεσμο Προπονητών Θεσσαλονίκης
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 2η ημέρα
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 2η ημέρα
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου 5-1
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου 5-1
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 1η ημέρα
3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 1η ημέρα
Δωρεάν κράνη και μαθήματα από τη Διεύθυνση Τροχαίας Θεσσαλονίκης
Δωρεάν κράνη και μαθήματα από τη Διεύθυνση Τροχαίας Θεσσαλονίκης
Σύλλογος Ποντίων Διαβατών «Αλέξανδρος Υψηλάντης» | Γλέντι
Σύλλογος Ποντίων Διαβατών «Αλέξανδρος Υψηλάντης» | Γλέντι
Εγκαίνια εκλογικού κέντρου του Θεοφάνη Παπά
Εγκαίνια εκλογικού κέντρου του Θεοφάνη Παπά
Εκδήλωση λήξης αγωνιστικής περιόδου ακαδημιών Σίνδου
Εκδήλωση λήξης αγωνιστικής περιόδου ακαδημιών Σίνδου
Μικρός τελικός Κ12 | Διάπλαση - Ντίνος Κούης (2007) : 2-1
Μικρός τελικός Κ12 | Διάπλαση - Ντίνος Κούης (2007) : 2-1
Φιλικός αγώνας στη μνήμη του Παναγιώτη Αργυρόπουλου | Βετεράνοι VS Διοίκηση Φοίνικα Πολίχνης 10-6
Φιλικός αγώνας στη μνήμη του Παναγιώτη Αργυρόπουλου | Βετεράνοι VS Διοίκηση Φοίνικα Πολίχνης 10-6
Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1
Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Λητής 1-1
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Λητής 1-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου 1-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου 1-0
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-1
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-1
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης 3-1
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης 3-1
Τουρνουά ανεξαρτήτων ομάδων | Πορφυριακός - Γαλιλαίος 2-3
Τουρνουά ανεξαρτήτων ομάδων | Πορφυριακός - Γαλιλαίος 2-3
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας 4-1
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας 4-1
Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού 2-2
Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού 2-2
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου 1-3
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου 1-3
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Μελιτέα
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Μελιτέα
Ομιλία Ιωάννη Γιαννακόπουλου (υπ.δημάρχου Ελ.Κορδελίου-Ευόσμου)
Ομιλία Ιωάννη Γιαννακόπουλου (υπ.δημάρχου Ελ.Κορδελίου-Ευόσμου)
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Αίολου
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Αίολου
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Οδυσσέα Κορδελιού
Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Οδυσσέα Κορδελιού
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου 3-2
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου 3-2
Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ.Νεάπολης 1-0
Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ.Νεάπολης 1-0
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός 2-1
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός 2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός 1-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός 1-0
Ιωνικός - Αγροτικός Αστέρας 0-0 Φιλικός αγώνας
Ιωνικός - Αγροτικός Αστέρας 0-0 Φιλικός αγώνας
10o Τουρνουά στη μνήμη της γενοκτονίας των Ποντίων
10o Τουρνουά στη μνήμη της γενοκτονίας των Ποντίων
Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής 3-2
Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής 3-2
Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος 1-3
Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος 1-3
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND

Logo ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ     ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ     ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
X

Η ORASI.TV αναλαμβάνει live events, παραγωγή εκπομπών, παρουσιάσεις και ότι έχει σχέση με media και προώθηση.
Πάντα με τα τελειότερα μηχανήματα για άριστα αποτελέσματα. Επικοινωνήστε μαζί μας....

email: info@mascot.gr

ΕΛΛΑΔΑ/ΚΥΠΡΟΣ
(0030) 2310281146 και 6974725555

UK: (0044) 7501864852

        
Αποκτήστε το στο Google Play
Produced by © mascot network