Logo


ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
 LIVE  22/1/2020   Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας - Ανθεμούς Γαλάτιστας
 SPORT  Ετήσια γιορτή ΕΠΣ Μακεδονίας 2020
 SPORT  Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός 1-0
 SPORT  Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-2
 SPORT  ΑΟ Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 3-1
 SPORT  Ελλήσποντος Κριθιάς - Νέστωρ Όσσας 2-2
 SPORT  ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός [Volley League γυναικών) 3-0
 SPORT  Ιταλική Ακαδημία Ποδοσφαίρου - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου 3-1
 SPORT  Βασίλης Καλλιάκης | ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
 SPORT  Μάνθος Πλατάκης | Νίκη Ευκαρπίας
 SPORT  Νίκη Ευκαρπίας - Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2
 SPORT  Άγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου 1-1
 SPORT  Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών 0-0
 SPORT  Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη 4-4
 SPORT  Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου 1-5
 SPORT  Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1
 SPORT  ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Εθνικός Σοχού 0-1
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-4
 SPORT  Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 3-1
 SPORT  ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας 1-1
 SPORT  Κοπή πίτας γυναικείου τμήματος ποδοσφαίρου Αγροτικού Αστέρα
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 (πέν: 4-5)
 SPORT  Ιάσων Αυγής 2019-20
 SPORT  Αγροτικός Αστέρας - Εδεσσαϊκός 2-2
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΣ Φλώρινα 1-0
 SPORT  Μακεδονικός - Αστραπή Μεσοποταμιάς 5-0
 FOCUS  Fireworks | Thessaloniki. GR (2020, Jan 1) | Drone 4K View
 SPORT  Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου 1-1
 SPORT  Ακρίτες Συκεών - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-0
 SPORT  Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής 2-3
 SPORT  Ερμής Μηχανιώνας - Νέοι Αγ.Γεωργίου 3-0
 SPORT  AO Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0
 SPORT  ΑΟ Καρδίας - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-2
 SPORT  Ομόνοια Σίνδου - Φοίνικας Πολίχνης 1-2
 SPORT  Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Ευόσμου 1-2
 SPORT  ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αλμωπός Αριδαίας 1-0
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-0
 SPORT  Ιάσων Αυγής - Ομόνοια Σίνδου 1-1
 SPORT  Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας 8-0
 SPORT  Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου 6-1
 SPORT  Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού 2-0
 SPORT  Μαγνησιακός Ιωνίας - Ακρίτες Συκεών 1-2
 SPORT  ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-1
 SPORT  Μακεδονικός - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0
 SPORT  Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-1
 SPORT  Ιωνικός - ΑΟ Παύλος Μελάς 0-4
 SPORT  Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Καρδίας 2-1
 SPORT  Εθνικός Σοχού - Ιάσων Αυγής 0-1
 SPORT  Παρουσίαση των νέων προπονητών και των χορηγών των μικτών ομάδων Κ12 και Κ14 της ΕΠΣ Μακεδονίας
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-1
 SPORT  Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
 SPORT  ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 0-0
 SPORT  Αλμωπός Αριδαίας - Μακεδονικός: 2-1
 SPORT  Δόξα Πενταλόφου - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1
 SPORT  ΑΟ Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0
 SPORT  ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής 0-1
 SPORT  ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Φοίνικας Πολίχνης 0-1
 SPORT  Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
 SPORT  Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού 3-0
 SPORT  Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 5-1
 SPORT  ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-1
 SPORT  Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αγροτικός Αστέρας 1-1 [παρ 1-3]
 SPORT  Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου 0-0
 SPORT  Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας - Αλμωπός Αριδαίας 1-1
 SPORT  Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Σοχού 2-3
 SPORT  Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟ Παύλος Μελάς 1-0
 SPORT  Ακρίτες Συκεών - Εθνικός Μετεώρων 5-0
 SPORT  Φοίνικας Πολίχνης - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2
 SPORT  ΑΕ Ευόσμου - Καμπανιακός 0-2
 SPORT  Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2
 SPORT  Μακεδονικός - Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-1
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θύελλα Σαρακηνών 3-2
 SPORT  ΠΟ Μαλακοπής - Αναγέννηση Επανομής 0-1
 SPORT  Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός 0-2
 SPORT  Ομόνοια Σίνδου - Καμπανιακός 1-1
 SPORT  Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-1
 SPORT  ΑΟ Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου 0-4
 SPORT  ΠΑΟΝΕ - ΠΑΟ Ξυλούπολης 3-0
 SPORT  Νέοι Αγ.Γεωργίου - ΑΣ Ηρακλής 2015: 0-7
 SPORT  Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2
 SPORT  Μαραθώνας - Νίκη Μεσημερίου 2-1
 SPORT  Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής 0-1
 SPORT  ΑΣ Νεάπολης - Διγενής Κρυονερίου 7-1
 SPORT  ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου 4-0
 SPORT  Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1
 SPORT  Αγροτικός Αστέρας - ΠAOK MORRIS 0-2
 SPORT  ΑΟ Παύλος Μελάς - Εθνικός Σοχού 0-0
 SPORT  Νέος Π.Ο. Ν.Καλλικράτειας - Αγροτικός Αστέρας 1-2
 SPORT  Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Νίκη Αγκαθιάς 1-1
 SPORT  Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Εθνικός Σοχού 0-1
 SPORT  Αναγέννηση Επανομής - Ορφέας Σουρωτής 3-0
 SPORT  ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-8
 SPORT  Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου 2-1
 SPORT  ΑΟ Καρδίας - Ομόνοια Σίνδου 1-1
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 0-0
 SPORT  Αγ.Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού 0-0
 SPORT  Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου 2-1
 SPORT  Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Ευόσμου 5-0
 SPORT  Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Μοναστηρίου 4-0
 SPORT  Χορός Ηρακλή Αμπελοκήπων
 SPORT  Έκθεση για τα 70 χρόνια του Θερμαϊκού Θέρμης
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND

Logo ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ     ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ     ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
X
Η ORASI.TV αναλαμβάνει live events, παραγωγή εκπομπών, παρουσιάσεις και ότι έχει σχέση με media και προώθηση.
Πάντα με τα τελειότερα μηχανήματα για άριστα αποτελέσματα.
ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙΣ:
• ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ | ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ 13617
• ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ | ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ 9902
press@orasi.tv        Facebook        Youtube
2310.281146       69.74.72.55.55

        
Αποκτήστε το στο Google Play
Produced by © mascot network