Logo


ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Καρδίας 2-3
 SPORT  ΕΠΣ Χαλκιδικής | Οι ομιλίες και οι τιμητικές διακρίσεις της εκδήλωσης των κληρώσεων
 SPORT  Καμπανιακός - Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1-0
 SPORT  Αγροτικός Αστέρας - Άρης Θεσσαλονίκης 0-2
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Νίκη Πολυγύρου 0-1
 SPORT  ΑΟ Καρδίας - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 2-0
 SPORT  Αναγέννηση Επανομής - ΠΟ Τρίγλιας 0-0
 SPORT  Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-2
 SPORT  Υπερπρωταθλητής Βετεράνων Θεσσαλονίκης | Ανατολικό - Φάληρο 0-2
 SPORT  4ο Τουρνουά 3x3 Μεσημερίου
 SPORT  Τελικός 4ου Κυπέλλου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης | Ανατολικό - Ωραιόκαστρο 3-0
 SPORT  ΠΑΟΝΕ - Αετός Βασιλικών 2-1
 SPORT  3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 3η ημέρα
 SPORT  Ορφέας Αγ.Τριάδας - Μαγνησιακός 2-5
 SPORT  Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 0-0
 SPORT  Τελικός Κορασίδων | ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΗΣ 2-2 (5-4 στα πέναλτι)
 SPORT  Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Ασσήρου 4-2
 SPORT  Χοροεσπερίδα Ένωσης Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ. Μακεδονίας
 SPORT  3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 2η ημέρα
 SPORT  Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου 5-1
 SPORT  Τελικός Κ12 | ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (πέν 2-3)
 SPORT  Δηλώσεις προπονητή ΠΑΟ Ξυλούπολης κ.Ιορδάνη Χωλίδη
 SPORT  Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1
 SPORT  Τελετή λήξης 2018-19 Αναγέννησης Ρυσίου (Βόλεϋ - Ποδόσφαιρο)
 SPORT  Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 2-1
 SPORT  Eπιμορφωτική ημερίδα από τον Σύνδεσμο Προπονητών Θεσσαλονίκης
 SPORT  Ομόνοια Σταυρούπολης - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2
 SPORT  3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 1η ημέρα
 FOCUS  Δωρεάν κράνη και μαθήματα από τη Διεύθυνση Τροχαίας Θεσσαλονίκης
 FOCUS  Εγκαίνια εκλογικού κέντρου του Θεοφάνη Παπά
 FOCUS  Σύλλογος Ποντίων Διαβατών «Αλέξανδρος Υψηλάντης» | Γλέντι
 SPORT  Μικρός τελικός Κ12 | Διάπλαση - Ντίνος Κούης (2007) : 2-1
 SPORT  Εκδήλωση λήξης αγωνιστικής περιόδου ακαδημιών Σίνδου
 SPORT  Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1
 SPORT  ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
 SPORT  ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Λητής 1-1
 SPORT  Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου 1-0
 SPORT  ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-1
 SPORT  Φιλικός αγώνας στη μνήμη του Παναγιώτη Αργυρόπουλου | Βετεράνοι VS Διοίκηση Φοίνικα Πολίχνης 10-6
 SPORT  Κεραυνός Αγ.Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας 4-1
 SPORT  Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού 2-2
 SPORT  Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου 1-3
 SPORT  Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης 3-1
 SPORT  Τουρνουά ανεξαρτήτων ομάδων | Πορφυριακός - Γαλιλαίος 2-3
 SPORT  Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Οδυσσέα Κορδελιού
 SPORT  Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Μελιτέα
 FOCUS  Ομιλία Ιωάννη Γιαννακόπουλου (υπ.δημάρχου Ελ.Κορδελίου-Ευόσμου)
 SPORT  Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Αίολου
 SPORT  Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ.Νεάπολης 1-0
 SPORT  Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου 3-2
 SPORT  Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-0
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός 1-0
 SPORT  Ιωνικός - Αγροτικός Αστέρας 0-0 Φιλικός αγώνας
 SPORT  10o Τουρνουά στη μνήμη της γενοκτονίας των Ποντίων
 SPORT  Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής 3-2
 SPORT  Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός 2-1
 SPORT  Νέστωρ Όσσας - Δόξα Ασσήρου 4-5
 SPORT  Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Παν.Φανερωμένη 3-2
 SPORT  Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος 1-3
 SPORT  Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
 SPORT  Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
 SPORT  Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής 2-4
 SPORT  Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου 1-1 (πέν 1-2)
 SPORT  Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων 1-0
 SPORT  ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη 1-2
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής 2-0
 SPORT  Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 1-0
 SPORT  Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0 (πέν 4-5) Φάσεις
 SPORT  Θύελλα Περιστερώνας - ΑΕ Ευόσμου 2-3
 SPORT  Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0
 SPORT  «Trophy of Belgrade 2019» Τελικός | Μικτή Βελιγραδίου - ΕΠΣ Μακεδονίας 0-4
 SPORT  Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγ.Παύλου 0-2
 SPORT  Νέστωρ 'Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-1
 SPORT  Ομόνοια Σταυρούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού 1-1
 SPORT  Νέστος Χρυσούπολης - ΠΟ Τρίγλιας 0-1
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 1-1
 SPORT  ΑΕ Αμπελοκήπων - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-3
 SPORT  Ρεπορτάζ από Λευκό Πύργο
 SPORT  Ακρίτες Συκεών - Ελπίδα Τούμπας 1-1
 SPORT  Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 3-0
 SPORT  ΑΟ Παύλος Μελάς - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1
 SPORT  Αστραπή Δενδροποτάμου - Ιωνικός 2-5
 SPORT  Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλβερίου: 2-2
 SPORT  Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες 2-1
 SPORT  ΠΑΕ Τερψιθεάς Παν.Φαν. - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-0
 SPORT  Καμπανιακός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0
 SPORT  ΠΑΟΝΕ - Πανόραμα 2-1
 SPORT  Σταυραετός Εξεινούπολης - Όλυμπος Δενδροποτάμου 4-3
 SPORT  Δόξα Αγ.Παύλου - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-5
 SPORT  ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φανερωμένη - Αε Φαλήρου 3-2
 SPORT  Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1
 SPORT  Νίκη Ευκαρπίας - Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-4
 SPORT  Ακαδ.Ποδ.Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου 3-1
 SPORT  ΠΟ Τρίγλιας - Νέστος Χρυσούπολης 0-0
 SPORT  ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου 1-2
 SPORT  Τελικός κυπέλλου ΕΠΣ Ημαθίας | ΠΣ Βέροια - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 3-0
 SPORT  Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας 1-0
 SPORT  Μακεδονικός 3ο Road to Salonica - Τελικοί Κ14,Κ16 & Τελετή λήξης
 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ  Σαντορίνι
 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ  Το ψάρεμα του τόνου
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND

Logo ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ     ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ     ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
X

Η ORASI.TV αναλαμβάνει live events, παραγωγή εκπομπών, παρουσιάσεις και ότι έχει σχέση με media και προώθηση.
Πάντα με τα τελειότερα μηχανήματα για άριστα αποτελέσματα. Επικοινωνήστε μαζί μας....

email: info@mascot.gr

ΕΛΛΑΔΑ/ΚΥΠΡΟΣ
(0030) 2310281146 και 6974725555

UK: (0044) 7501864852

        
Αποκτήστε το στο Google Play
Produced by © mascot network